Užsimerk

Užsimerk. DABAR! Ne vėliau, “kada bus laiko”. Giliai įkvėpk, dar, dar kartą ir paklausk savęs: “Ar aš laimingas? Ar esu savo vietoje? Ar esu savo kelyje?”. Atsakymas gali Tave nustebinti.
Ar dažnai skiri laiko sau? Pagalvok. Kur daugiau praleidi laiko ar Facebook karalystėje, ar savo vidaus tvirtovėje? Apie ką žinai daugiau? Ar apie tai, kas vyksta Facebooke, pasaulyje, Tavo draugų gyvenimuose, o galbūt mano puslapyje, ar… Ar žinai daugiau, kas vyksta Tavo viduje??? Ne, ne, nekalbu apie virškinimo procesus ar smegenų veiklą, neuronų junginius ir t.t. Kalbu apie paprasčiausius dalykus. Ar girdi savo mintis? Kaip jos šėlsta, WOOOOOOOOW. Pastebėk… Vat būtent dabar…
 
PASIRUOŠĘS?
1 gilus įkvėpimas
2 gilus įkvėpimas
3 gilus įkvėpimas
Ir prieš užsimerkdamas pažadėk, kad seksi savo mintis, nuo kur jos pradėjo iki tol, kol jos nurimo. BAM!
 
1 gilus įkvėpimas
2 gilus įkvėpimas
3 gilus įkvėpimas
UŽSIMERK
 
Labas!!!
Na ir koks jausmas? Ar buvo įdomu? Aš net kartais stebiuosi, kaip nuo tušinuko mūsų smegenys visomis neuroasociacijomis gali nukeliauti iki pasaulio krašto. Ir Tu su tuo gyveni kasdien. Tu netgi elgiesi, pasiremdamas būtent šiais minčių tiltais. O kaip gi dabar manai, kas yra svarbiau: ar pažinti Facebook karalystę, ar savo tvirtovę? O kas yra maloniau: peržiūrėti juokingą video, ar tas jausmas, kai Tavo viduje nebelieka nei vienos minties ir atrodo, jog Tu esi visata?