SUNKIAUSIAS – PIRMASIS ŽINGSNIS


Šiandien kėliausi anksti šiek tiek po 5 ryto ir visą laiką buvau veiksme. Aišku ryte sunkiausia išlipti iš lovos. Tačiau jau antrą savaitę praktikuoju vieną dalyką. Vos tik suskamba žadintuvas, suskaičiuoju iki 3 (NE IKI 4, IKI 3!!!) ir lipu iš lovos. Iš patirties žinau – sunkiausias pirmas
veiksmas. Išlipu iš lovos pasidaro šiek tiek lengviau, nes įgaunu pagreitį 🙂


High performance (išskirtinių pasiekimų) treneris Brandon Buchard sako: “Žmogus lyg atominė elektrinė, energiją generuoja pats veikdamas”. Visiškai su juo sutinku, nes kuo labiau tingiu, tuo mažiau padarau. Kuo daugiau iki kelių minučių susiplanuoju savo laiką ir kuo labiau užimtas esu (bet užimtas tais dalykais, kurie yra svarbūs, o ne tais, kad “busy dėl to, jog būčiau busy”), tuo daugiau padarau.


Na ir atvykau į Druskininkus ryte. Pirmoji stovykla, kurioje su jaunimu dirbu karjeros klausimais ir vesiu stovyklą visą savaitę. Pirmoji grupinė validacija ir tie pirmieji keisti žvilgsniai į mokytoją.
Pirmas išėjimas prieš auditoriją, nors jaudulio visiškai nėra, bet vistiek pirmas žingsnis sunkus.
Juk kai žengi pirmą žingsnį, atgal kelio nėra.


MORALAS
Iš tikrųjų šiandien nenorėjau įsivelti į gilius pamąstymus, nes ilgai užtrukau susirašydamas Jūsų visas užsakytas temas. Na ir šiaip jau daug valandų, tad norėjau pasakyti: “Nors ir labai tingėjau
rašyti tekstą, pasiėmiau kompiuterį ir pradėjau rašyti. Pirmas veiksmas buvo sunkiausias – pasiimti ir rašyti. Tačiau vos tik pradėjau rašyti pirmą sakinį, eilutės pradėjo dėliotis pačios.”
TAIGI KOKĮ PIRMĄJĮ ŽINGSNĮ ŽENGSI TU DABAR?