KOMFORTO ZONA
TAI PO GALAIS, KAS TA KOMFORTO ZONA IR KODĖL APIE JĄ REIKIA KALBĖTI?


Mano nuomone komforto zona yra pats bukiausias dalykas, kokį žmogus gali turėti. Na ties čia jau dauguma skaitytojų mane užsipuls ir eis “UNLIKINTI” mano puslapį. Na jeigu atvirai, tai po mano pirmo posto praradau 10 ar 15 “LIKE”, bet kadangi ne dėl jų rašau, tai tęsiu toliau.


Kodėl bukiausias dalykas? Todėl, kad komforto zona yra terminas, kuris uždaro žmogų į kalėjimą. Taip taip, ne Pravieniškės, bet Tavo namai, Tavo darbas, tas pats kelias į jį, mylimas
restoranas, tie patys parkai, tas pats sporto klubas yra Tavo kalėjimas. Kodėl? Nes Tau patogu, Tau komfortiška ir nori nenori tame užsibuvęs, mielas žmogau, Tau vis sunkiau priversti save išmėginti kažką naujo.


O KAS ČIA BLOGO GYVENTI SAU RAMŲ GYVENIMĄ IR JAUSTIS PATOGIAI?
Tai aišku, kad nieko blogo. Juk aš nesakiau “komforto zona – blogiausias dalykas”. Sakiau “bukiausias”. Buvimas joje ir gyvenimas saugume bukina žmogų. Jis lyg mažam kačiukui užmerkia akutes. Na arba kitaip tariant paima galingą tigrą, uždaro į narvą zoologijjos sode ir maitina tuo pat maistu. Sako viskas gerai, aš Tau atnešiu maisto (tą patį atlyginimą kiekvieną
mėnesį), Tu gyvensi savo saugiam name (tame bute, kurį nusipirkai), Tau nereikia didesnio. Va jeigu norėsi čia gali palaipiot šitais rastais (kartais nueik į sporto salę jeigu netingėsi), kai švies saulė čia ant smėliuko galėsi pagulėti (išvažiuosi atostogų prie jūros) ir t.t.


Na ir kaip Jums skamba? Tą žvėrį ir tigrą užmigdė sušikta komforto zona!!! Na šiaip užmigdėme patys, bet kažką apkaltinus, lengviau pasidaro 🙂


O TAI BLEMBA, KĄ DABAR DARYT? MEST DARBĄ?
Aišku, kad ne. Seniau aš prisigalvodavau įvairiausių kraštutinumų, bet čia irgi tik maskuotė.
Balansas – štai kur menas. Išmok savo kasdienybėje surasti tą saugią liniją ir kas kartą ją vis perlipti. Tikrai yra vietų Tavo gyvenime, kurių vengdavai. Eik į jas. Pažiūrėk į savo pasaulį šiek tiek kitu kampu. Nukeliauk į darbą kitu keliu. Koks skirtumas, kad užtruksi kelias minutes ilgiau, bet galbūt pakeliui pastebėsi kokį nors ženklą, kuris Tave nuves ten, kur nebuvai. O vis dėl to gal gausi atsakymą, į klausimą, kurio taip senai ieškojai.
Šis ėjimas ir plėtimas suteiks Tau ne tik daugiau pasitikėjimo, bet ir užduos pagreitį. Nes jeigu atvirai. Savo gyvenime didžiausios pergalės nedavė tiek džiaugsmo, kiek kelias iki jų ir per jas.
Didžiausia dovana nėra pergalė, plojimai ar šlovė. Didžiausia dovana yra tai, kuo tampi, siekdamas to tikslo apie kurį svajoji.


KODĖL?
Todėl, kad toks žmogus, koks esi šiandien, negali turėti to apie ką svajoji. Juk jeigu galėtum, tai ir turėtum.


TAD PO GALAIS, JEIGU NORI, TIKRAI NORI PASIEKTI TAI, APIE KĄ SVAJOJI. KEISKIS!
PRADĖK DABAR!!!
Ką padarysi dabar? Šiandien pat, kad pajudėtum link savo tikslo??? Atsakymo laukiu komentaruose.
Iki.